Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

rpkom.pl/O nas

01-09-2009, ostatnia aktualizacja 01-09-2009 10:00

rpkom.pl jest częścią wydawnictwa GREMI BUSINESS COMMUNICATION Sp. z o.o., właściciela dziennika "Rzeczpospolita", "Gazety Giełdy Parkiet" i "Życia Warszawy"

serwis prowadzony jest przez redakcję tytułów ekonomicznych wydawnictwa GREMI BUSINESS COMMUNICATION Sp. z o.o. Zajmuje się nim grupa osób od wielu lat specjalizujących się w zagadnieniach rynku telekomunikacyjnego, publikujących w przeszłości w czołowych tytułach ogólnoinformacyjnych, jak również w prasie branżowej. Serwis rpkom.pl współpracuje ściśle z gazetowymi wydawnictwami GREMI BUSINESS COMMUNICATION Sp. z o.o., portalem rp.pl oraz Parkiet.com.

celem rpkom.pl jest dostarczanie kompletnej i szczegółowej informacji o polskim rynku telekomunikacyjnym oraz działających na nim firmach. Chcemy pełnić rolę głosu polskiej branży telekomunikacyjnej. Chcemy przybliżać jego problemy wszystkim zainteresowanym: klientom firm telekomunikacyjnych, firmom świadczącym usługi dla telekomów oraz organom państwa. Nie pomijamy kluczowych wydarzeń na zagranicznych rynkach telekomunikacyjnych, ani ważnych dla branży nowinek technicznych, czy rozwoju technologii telekomunikacyjnych. Chcemy przybliżać najlepsze wzorce i najciekawsze doświadczenie w dziedzinie kreowania usług, obsługi klienta, sposobów sprzedaży i komunikacji marketingowej. Jesteśmy otwarci na publikację ciekawych tekstów i opinii przedstawicieli branży telekomunikacyjnej. Chcemy promować menadżerów działających na polskim rynku telekomunikacyjnym.

nasz cel będziemy realizować poprzez dostarczanie jak najlepszej informacji o rynku. Przez współpracę z firmami telekomunikacyjnymi oraz ich dostawcami, a także najważniejszymi dla rynku instytucjami - organami władzy centralnej, izbami gospodarczymi.

 

zachęcamy do merytorycznej współpracy z rpkom.pl

rpkom.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common