Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nexera ma umowy ramowe z dwoma ISP ze świętokrzyskiego

Marta Rzeźnicka 15-10-2018, ostatnia aktualizacja 15-10-2018 12:25

Nexera, spółka Nokii i funduszu Infracapital podała dziś, że podpisała umowy z dwiema kolejnymi firmami. Tym razem są to mniejsze firmy telekomunikacyjne: I-Tel (właściciel sieci ne-trix.com) i E-Punkt Systemy Informatyczne. Każdej z tych firm Nexera udostępni swoją siec światłowodową.

Jak zaznacza, Paweł Biarda, członek zarządu ds. sprzedaży i rozwoju biznesu Nexery, działający w województwie świętokrzyskim klienci, to pierwsi działający lokalnie dostawcy Internetu, z którymi jego firma ma umowę.

- Dzięki dostępowi do naszej sieci będą mogli skoncentrować się na ofercie i obsłudze swoich klientów. Jakością sieci zajmiemy się my – podkreśla w komunikacie.

Spółka z Kielc zarządzająca siecią ne-trix.com w województwie świętokrzyskim oferuje usługi w zakresie dostępu do Internetu, telewizji oraz innych usług telekomunikacyjnych.

E-Punkt Systemy Informatyczne z Miedzianej Góry oferuje m.in. pakiety dostępu do Internetu i telewizji kablowej.

 

Przeczytaj więcej o:  E-Punkt SI , isp , I-Tel , Nexera , POPC

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common