Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Wojciech Szajnar pokieruje CPPC? [nowe]

Urszula Zielińska 17-07-2018, ostatnia aktualizacja 17-07-2018 16:27

Dotychczasowy zastępca dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa Wandy Buk - Wojciech Szajnar - pokieruje teraz najprawdopodobniej tą instytucją po tym jak Buk została powołana w skład kierownictwa Ministerstwa Cyfryzacji - wynika z informacji rpkom.pl.

We wtorek 17 lipca CPPC oficjalnie poinformowało tej nominacji. Szajnar objąć ma stanowisko dyrektora CPPC 18 lipca.

Resort przypomina, że nowy dyrektor Centrum dotychczas nadzorował wdrażanie III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), czyli projektów które poszerzają umiejętności Polaków w zakresie nowych technologii i przeciwdziałają wykluczeniu cyfrowemu różnych grup społecznych oraz projektów realizowanych w ramach II Osi POPC wspierających digitalizację polskich dóbr kultury.

Wojciech Szajnar dołączył do CPPC w czerwcu 2017 r. Wcześniej kierował jednym z departamentów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Był związany z tą instytucją ponad 13 lat.

Z wykształcenia jest politologiem. Jest absolwentem Wydziału Prawa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Europejskich w Szkole Głównej Handlowej.

Resort podkreśla jego bogate doświadczenie w zarządzaniu środkami z funduszy europejskich.

Przeczytaj więcej o:  CPPC , Wanda Buk , Wojciech Szajnar

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common