Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Amazon Prime Video w ofercie T-Mobile Polska

Marta Rzeźnicka 02-10-2019, ostatnia aktualizacja 02-10-2019 11:53

T-Mobile Polska poinformował, że od dziś wprowadza do oferty usługę Amazon Prime Video, a użytkownicy komórkowej sieci będą mogli zapłacić za nią wraz z rachunkiem za telefon.

Miesięczny koszt dostępu do platformy to 13 zł, które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile.

Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu promocyjnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera T‑Mobile. Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo nowego partnera, T‑Mobile zmienił interfejs tego urządzenia.

Według telekomu, odświeżony panel użytkownika zapewnia teraz bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo, w tym Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, platformy IPLA z kanałami telewizyjnymi oraz unikalny pakiet sportowy z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS. Odświeżone menu zawiera również nowe zakładki tematyczne takie jak „Sport" czy „Filmy i seriale". Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.

- Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę konwergentną o starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją takiego podejścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce będzie zapewniał klientom dostęp do pełnej doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video – powiedział cytowany w komunikacie Frederic Perron, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

Telekom podał także, że planuje również stworzenie pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi.

Przeczytaj więcej o:  Amazon Prime Video , T-Mobile Polska , VOD

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common