Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Rusza test 5G Orange i Ericssona w Warszawie

Marta Rzeźnicka 09-09-2019, ostatnia aktualizacja 09-09-2019 13:15

Na wtorek 10 września Orange Polska i szwedzka grupa Ericsson zwołały konferencję prasową poświęconą - jak wynika z jego treści - startowi testów sieci 5G w Warszawie.

Tym samym potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, o tym, jak będą wyglądać kolejne ruchy operatora na tym polu.

Orange testował już 5G w Gliwicach (z Huawei) oraz Zakopanem (z Ericssonem).

W Warszawie sieć kilku masztów wyposażonych w nadajniki nowej generacji dostarczone przez Huawei testuje od ub.r. T-Mobile Polska.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  5G , ericsson , Orange Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common