Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

T-Mobile podnosi ceny i wprowadza limity w mobilnym internecie dla domu

ziu 30-08-2019, ostatnia aktualizacja 30-08-2019 08:06

T-Mobile Polska poinformował wczoraj, że od 2 września wprowadza nowe pakiety usług dla smartfonów oraz internetu mobilnego domu (FMS).

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że w ofercie abonamentów głosowych telekomu abonamenty M oraz L drożeją o odpowiednio 4 i 9 zł przy jednoczesnym powiększeniu pakietu internetu (obecnie 15 i 25 GB).

Nowa propozycja wygląda tak:

 

Po drugie, w ofercie internetu mobilnego dla domu (substytucyjnego wobec łączy stacjonarnych, tzw. FMS) wracają limity i znika podział pod względem prędkości przesyłu danych (obecnie na do 20 Mb/s za 59 zł miesięcznie i do 60 Mb/s za 69 zł miesięcznie). Wprawdzie w nowych ofertach limity są bardzo wysokie, ale jednak są.

- W ciągu kilku ostatnich lat standardem było oferowanie „nielimitowanych danych", a następnie spowalnianie transferu danych po wykorzystaniu 10 lub 15 GB. Jednak to podejście „dwóch prędkości" nie satysfakcjonuje już wielu klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się oferować konsumentom nawet do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości w najlepszej sieci w Polsce. Dziś żegnamy się z pakietami danych o dwóch prędkościach i otwieramy rozdział z internetem w ilościach, jakich jeszcze nie było – mówi cytowany w komunikacie Frederic Perron, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

 

 

Przeczytaj więcej o:  FMS , internet mobilny , T-Mobile

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common