Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

UPC zaoferuje gigabitowy internet w kolejnych miastach

Marta Rzeźnicka 01-07-2019, ostatnia aktualizacja 01-07-2019 14:02

Telewizja kablowa UPC Polska podała dziś część listy miast, które po Warszawie zostaną objęte usługą dostępu do internetu o maksymalnej prędkości 1 gigabita na sekundę.

Plan zakłada, że do końca wakacji, możliwość korzystania z łącza o takim parametrze otrzymają mieszkańcy m.in. Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa.

Robert Redeleanu, prezes UPC Polska zapowiada, że w sumie w tym czasie oferta internetu 1 Gb/s pojawi się w dwunastu miastach, dzięki czemu docierać będzie ona do 60 proc. gospodarstw domowych w zasięgu naszej sieci operatora.

 

Przeczytaj więcej o:  gigabitowa era , internet , światłowody , UPC Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common