Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

T-Mobile Polska zapowiada zmianę w zarządzie

ziu 28-05-2019, ostatnia aktualizacja 28-05-2019 17:00

T-Mobile Polska zapowiedział dziś zmianę w zarządzie na stanowisku członka zarządu odpowiedzialnego za technikę i innowacje.

Pełniący tę funkcję od 4 lat Thomas Lips rozstanie się z polską spółką. Jak podaje T-Mobile, menedżer od 15 sierpnia będzie odpowiadał w centrali Deutsche Telekom, właściciela komórkowej sieci, za obszar „IoT Delivery".

Jego następca najwyraźniej został już wybrany, na co wskazuje kalendarz przedstawiony przez telekom. Nazwisko nowego członka zarządu T-Mobile Polska mamy poznać za dwa tygodnie, a obowiązki przejąć ma 16 września.

Thomas Lips jest związany z Deutsche Telecom od ponad 20 lat, od 11 lat piastując stanowiska menedżerskie. Odpowiadał za liczne projekty strategiczne, w tym transformację i rozwój infrastruktury sieciowej operatorów azjatyckich i europejskich.

W zarządzie T-Mobile Polska zastąpił Milana Zikę.

Przeczytaj więcej o:  DT , Thomas Lips , T-Mobile Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common