Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Vectra: już odpowiedzieliśmy na zastrzeżenia UOKIK

Urszula Zielińska 09-05-2019, ostatnia aktualizacja 09-05-2019 10:13

Zaledwie w środę Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował, że wystosował zastrzeżenia do przejęcia Multimedia Polska przez Vectrę. Zgodnie z przepisami Vectra miała 14 dni na udzielenie odpowiedzi.

Justyna Grzelak, z biura prasowego Vectry, przesłała do redakcji komentarz z informacją, że kablówka już odpowiedziała na zastrzeżenia urzędu, co oznacza, że zostały one wystosowane  w kwietniu.

- W odpowiedzi na zamieszczony materiał komentujący komunikat prasowy UOKiK chcielibyśmy poinformować, że Vectra złożyła merytoryczną odpowiedź, wspartą dodatkową analizą wyspecjalizowanej firmy doradczej w ramach wyznaczonego terminu - czytamy.

Vectra liczy, że szybko otrzyma zgodę na transakcję.

- Wierzymy, że zakres i charakter zastrzeżeń wsparty tak silną argumentacją z naszej strony ulegnie istotnemu zmniejszeniu i w niedługim czasie otrzymamy zgodę Prezesa UOKiK na przeprowadzenie transakcji - mówi prezes Vectry Tomasz Żurański, cytowany w korespondencji przesłanej do nas.

 

Przeczytaj więcej o:  multimedia , telewizje kablowe , vectra

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common