Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Netia od maja sprzedaje usługi mobilne tylko na sieci Plusa

Urszula Zielińska 07-05-2019, ostatnia aktualizacja 07-05-2019 20:40

Netia rozpoczęła przygotowania do zmiany partnera infrastrukturalnego, dzięki któremu oferuje usługi mobilne. Od dłuższego czasu był nim P4, operatora sieci Play, jednak na ostatniej konferencji poświęconej wynikom finansowym (za 2018 r.) zarząd Netii przyznał, że spółka zmieni partnera na sieć Plus z grupy, do której teraz sama należy.

Jak wynika z lektury komunikatów Netii poświęconej jej ofercie komercyjnej, w pierwszym kroku telekom przestał sprzedawać karty SIM z numeracją P4.

Karol Wieczorek, rzecznik Netii potwierdza, że od tego miesiąca, jego firma proponuje nowym użytkownikom karty SIM działające już tylko w sieci Plusa.  Całkowita migracja bazy użytkowników ma nastąpić do końca roku.

W końcu 2018 r. Netia świadczyła usługi mobilne w oparciu o około 152 tys. kart SIM. 129,5 tys. posiadali użytkownicy usług głosowych. 22,9 tys. - użytkownicy mobilnego dostępu do internetu.

Netia promuje właśnie usługę Netia Mobile z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne i komórkowe numery krajowe, nielimitowane SMS i MMS oraz pakietem 2 GB kosztuje 20 zł miesięcznie.

W wariancie Internet bez końca (pakiet internetowy 12 GB, po wykorzystaniu którego prędkość jest ograniczana do 1 Mb/s) abonament wynosi 30 zł miesięcznie. Z kolei zakup pakietu rodzinnego w opcji dwie karty SIM to koszt jedynie 45 zł, a trzy karty SIM - 60 zł miesięcznie.

W przypadku przeniesienia numeru każdy klient otrzymuje trzy pierwsze miesiące za darmo, Przy aktywacji nowego numeru okres darmowy wynosi jeden miesiąc.

Przeczytaj więcej o:  Cyfrowy Polsat , mvno , NETIA , P4 , play , Plus , sieci mobilne

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common