Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Grupa Cyfrowy Polsat przyśpiesza stacjonarny internet do 1 Gb/s

Marta Rzeźnicka 07-05-2019, ostatnia aktualizacja 07-05-2019 20:27

Od poniedziałku 6 maja sieć komórkowa Plus i Netia (obie firmy należą do Grupy Cyfrowy Polsat) oferują szybszy niż do tej pory stacjonarny dostęp do internetu.

Plus podał dziś, że podwyższył prędkości do 1 Gb/s dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Z kolei zamiast 300 Mb/s  oferuje do 500 Mb/s.

"Z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości. Cena usługi pozostaje bez zmian" - informuje operator.

Plus korzysta z infrastruktury Netii, która poinformowała o podobnych zmianach.

Aktualna oferta Plus Internet Stacjonarny to:
• Trzy opcje prędkości: do 150 Mb/s, 500 Mb/s oraz 1 Gb/s.

• Trzy warianty oferty: dla mieszkania, dla domku i dla małych firm.

• Trzy abonamenty do wyboru w zależności od oferowanej prędkości Internetu:

- do 150 Mb/s za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO,

- do 500 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków i 65 zł netto dla SOHO,

- do 1 Gb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków i 80 zł netto dla SOHO.

• Dodatkowa karta SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł lub 100 GB za 50 zł (40 zł netto dla SOHO) i możliwość dokupienia dodatkowych GB.

• Umowa na 24 miesiące - jeden miesiąc za darmo.

Netia zaś proponuje 50 zł miesięcznie za wariant 150 Mb/s, 70 zł za opcję 500 Mb/s oraz 90 zł za łącze gigabitowe. Promuje usługę 3 miesiącami bez opłat.

Oprócz tego, każdy klient do usługi dostępu do internetu Netii otrzymuje promocyjnie dostęp do HBO GO za 1 zł przez pierwszy miesiąc, następnie opłata wynosi 19,90 zł z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.

Plus informuje, że infrastruktura Netii, z której korzysta to 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz ogólnopolską sieć dostępowa docierająca do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych (18 proc.), oraz do ponad 800 największych biurowców.

Przeczytaj więcej o:  Cyfrowy Polsat , NETIA , Plus , światłowód

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common