Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Małgorzata Zakrzewska dyrektorem komunikacji w P4

ziu 03-04-2019, ostatnia aktualizacja 03-04-2019 16:02

P4, operator sieci Play podjął decyzję o utworzeniu nowego departamentu - departamentu komunikacji, który połączy obszary public relations, public affairs i komunikacji wewnętrznej telekomu - informuje serwis GSMOnline.pl.

Nowym departamentem pokieruje Małgorzata Zakrzewska.

W skład jej zespołu wejdą wieloletni rzecznik prasowy Playa Marcin Gruszka, jego dotychczasowy zespół w postaci Ewy Sankowskiej Sieniek i Matyldy Walewskiej-Romanowskiej, a także osoby podlegające Zakrzewskiej: Katarzyna Tajak-Pietrowska oraz - Witold Tomaszewski, b. redaktor naczelny serwisy Telepolis.pl.

Małgorzata Zakrzewska przyszła do Play z Merrill Lynch, gdzie - jak mówi jej oficjalny profil na LinkedIn - współtworzyła biuro w Polsce. Pracę dla telekomu zaczęła zanim ruszył z działalnością komercyjną, bo w 2005 r.. Jest obecnie jednym z najstarszych stażem pracowników operatora.

Przez 10 lat była dyrektorem ds. korporacyjnych, a ostatnio dyrektorem ds. public affairs. Podlegała, Jackowi Niewęgłowskiemu, członkowi zarządu odpowiedzialnemu za strategię. Po jego odejściu obszar ten przejął nowy prezes telekomu, Jean-Marc Harion, do którego raportować ma teraz Małgorzata Zakrzewska.

Marcin Gruszka przeszedł do P4 z Orange Polska, podobnie jak Bartosz Dobrzyński, były już członek zarządu sieci Play ds. marketingu.

Wcześniej pracował m.in. dla portalu Ahoj.pl (był rzecznikiem) oraz w biurze prasowym Niezależnego Operatora Międzystrefowego, wówczas własność Tel-Energo (dziś Exatel).

Z twarzą Gruszki kojarzone jest w sektorze telekomunikacyjnym nowe otwarcie w komunikacji przedsiębiorstw: zakładające budowę rzeszy fanów w mediach społecznościowych i kontakt z nimi za pośrednictwem forów internetowych, a potem Facebooka, Twittera oraz bloga.

Na analogiczny sposób komunikacji postawił z czasem Orange Polska, którego twarzą jest rzecznik - Wojciech Jabczyński, ale blogosferę prowadzi kilka osób.

W minionym roku miały miejsce zmiany w strukturach komunikacyjnych T-Mobile Polska.

Przeczytaj więcej o:  Małgorzata Zakrzewska , Marcin Gruszka , P4 , play

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common