Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

MC i MON będą rozmawiać o wycenie Hawe Telekom

Urszula Zielińska 29-03-2019, ostatnia aktualizacja 29-03-2019 18:09

W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie ministerstw cyfryzacji i obrony narodowej poświęcone sprawie światłowodowej spółki Hawe Telekom winnej państwowej Agencji Rozwoju Przemysłu 80 mln zł – wynika z naszych informacji.

Resorty będą rozmawiać o wycenie Hawe Telekom, którą przygotował Instytut Łączności, nadzorowany przez MC – dowiadujemy się również.

Na początku marca pisaliśmy, że wyceny przeprowadzają równolegle dwa państwowe podmioty. Oprócz Instytutu Łączności, majątek Hawe Telekom wyceniał również należący do państwa operator telekomunikacyjny Exatel, nadzorowany przez MON.

Z naszych informacji wynika, że IŁ zakończył już analizę i przekazał ją MC.

Resort potwierdza, że wycena wpłynęła, ale na kolejne pytania o treść i cel zamówienia nie uzyskaliśmy (na razie?) odpowiedzi.  Jak nam powiedziano w biurze prasowym resortu, wycena jest objęta klauzulą poufności.

Przeczytaj więcej o:  exatel , hawe , hawe telekom , ministerstwo cyfryzacji , mon , światłowody

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common