Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - środa 9 stycznia

09-01-2019, ostatnia aktualizacja 09-01-2019 07:30

Rzeczpospolita

Pasmo nadawania za jakiś czas
Firmy będą mogły rezerwować częstotliwość, która stanie się dostępna dopiero w przyszłości. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej będzie ogłaszać z własnej inicjatywy przetargi, aukcje oraz konkursy na rezerwację częstotliwości dostępnych dopiero w przyszłości. We wtorek rząd przyjął projekt nowelizacji prawa telekomunikacyjnego.
http://archiwum.rp.pl/artykul/1394098-Pasmo-nadawania-za-jakis-czas.html (dostęp płatny)

1 2 3
Następna

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common