Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Ireneusz Piecuch partnerem w kancelarii Gawroński&Piecuch

ziu 08-01-2019, ostatnia aktualizacja 08-01-2019 20:22

Ireneusz Piecuch, prawnik związany niegdyś z Telekomunikacją Polską poinformował dziś, że po 6 latach pracy dla kancelarii CMS otwiera nowy rozdział w życiu zawodowym.

Piecuch dołączył do kancelarii Macieja Gawrońskiego i został jej partnerem. Jak wynika z jego wpisu, kancelaria specjalizować w cyfrowej transformacji i technologiach.

Z kancelarią tą związany jest zawodowo m.in. Maciej Rogalski, niegdyś wiceprezes Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era).

Ireneusz Piecuch ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie aplikację sędziowską i radcowską w Warszawie. Na początku kariery zawodowej pracował oraz był partnerem w kancelarii prawniczej. W latach 1995-2006 pracował w koncernie IBM w Polsce i za granicą. Od 2006 r. był związany z Telekomunikacją Polską, gdzie najpierw pracował na stanowisku dyrektora pionu prawnego, a  potem - od maja 2007 do września 2008 roku - na stanowisku sekretarza generalnego. W latach 2008-2009 był członkiem zarządu telekomu.

Przeczytaj więcej o:  ireneusz piecuch , regulacje i prawo , technologie

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common