Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Za co odpowiada Andruszkiewicz w ministerstwie cyfryzacji

Marta Rzeźnicka 08-01-2019, ostatnia aktualizacja 08-01-2019 19:58

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało w dzienniku urzędowym o tym, jakie kompetencje powierzono powołanemu niedawno budzącemu liczne kontrowersje wiceministrowi Adamowi Andruszkiewiczowi.

Jak czytamy w rozporządzeniu ministra Marka Zagórskiego porządkującym podział obowiązków w resorcie, sekretarz stanu Adam Andruszkiewicz: "zapewnia realizację zadań w zakresie zapewnienia jednego punktu dostępu do usług administracji publicznej i do informacji publicznej" oraz "wykonuje zadania" (...) "w zakresie bieżącej koordynacji spraw parlamentarnych w Ministerstwie Cyfryzacji".

W związku z pierwszym z tych obowiązków, "wykonuje czynności kierownictwa wobec Departamentu Rozwoju Usług Cyfrowych".

Będzie też zastępować Karola Okońskiego w czasie jego nieobecności i odwrotnie.

Przeczytaj więcej o:  Andruszkiewicz , Mc , ministerstwo cyfryzacji

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common