Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Piotr Kuriata w zarządzie P4 za Jacka Niewęgłowskiego

ziu 08-01-2019, ostatnia aktualizacja 08-01-2019 16:13

Play Communications uzupełnił dziś po południu informację o składzie nowego zarządu P4, operatora sieci Play. W giełdowym komunikacie podał, że ustępującego z końcem stycznia Jacka Niewęgłowskiego, dotychczasowego członka zarządu ds. strategii P4 zastąpi Piotr Kuriata.

Gdy Play ogłosił roszady w menedżmencie w ub.r., w telekomie mówiło się, że stanowisko pozostawiane przez Niewęgłowskiego może pozostać nieobsadzone.

Kuriata jest związany z Playem od 2006 roku. Jako dyrektor w pionie strategii (od 1 listopada ub.r. dyrektor departamentu regulacji,hurtu i współpracy z operatorami) podlegał Niewęgłowskiemu.

Telekom przyznaje, że odgrywał kluczową rolę w opracowywaniu strategii i wdrażaniu jej w krytycznych procesach negocjacyjnych dotyczących m.in. roamingu krajowego, pozyskiwania częstotliwości, zmian w przenoszeniu numerów telefonicznych (MNP) czy asymetrii stawek za zakończanie połączeń (MTR).

Teraz w zarządzie P4, będzie członkiem zarządu i dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji.

Kurs akcji Play Communications spadł dziś na GPW o 7,18 proc.do 19,66 zł.

 

Przeczytaj więcej o:  jacek niewęgłowski , P4 , Piotr Kuriata , play

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common