Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Technologie i urządzenia

W Internecie Rzeczy ważne są analityka i automatyzacja procesów

10-12-2018, ostatnia aktualizacja 10-12-2018 11:00

Orange jest liderem wśród polskich telekomów udostępniających API. Obecnie dajemy klientom prawie 30 różnych funkcji, dzięki czemu ich produkty są bardziej innowacyjne. Z drugiej strony dzięki API organizujemy nasze procesy IT szybciej oraz taniej.

Dziękujemy za rozmowę.

Materiał powstał we współpracy z Orange Polska.

1 2 3
Następna

Przeczytaj więcej o:  IoT , Orange Polska , Sebastian Grabowski

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common