Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

BEREC ma nowe władze. Cichy wiceprzewodniczącym

Urszula Zielińska 06-12-2018, ostatnia aktualizacja 06-12-2018 17:21

Na odbywającym się dziś w Pradze 37. zjeździe przedstawicieli regulatorów rynków telekomunikacyjnych w Unii Europejskiej tworzących organizację BEREC wybrane zostały nowe władze tego ciała na kolejne dwa lata.

Z komunikatu BEREC wynika, że jego członkowie ustalili, że organizacji w 2019 roku będzie przewodził Jeremy Godfrey, szef ComRegu w Irlandii, a w 2020 roku zastąpi go Szwed Dan Sjoeblom, prezes Urzędu ds. Poczty i Telekomunikacji w tym kraju.

W 2019 roku we władzach BEREC znajdzie się Marcin Cichy, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który został jednym z wiceprzewodniczących. Oprócz niego funkcję tę pełnią Tanja Muha (Słowenia), Konstantinos Masselos (Grecja) oraz Johannes Gungl – szef austriackiego regulatora RTR, który pełnił rolę przewodniczącego BEREC w 2018 r..

 

Przeczytaj więcej o:  berec , Marcin Cichy , UKE

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common