Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

... A Orange i Play ścigają się na innowacje

ziu 06-12-2018, ostatnia aktualizacja 06-12-2018 16:23

Posiadacze urządzeń produkcji Apple mogą korzystać z nowych rozwiązań jeśli są klientami Orange Polska i Play Polska.

Play powiadomił dziś, że od dziś (6 grudnia) wraz z rachunkiem za telefon jego klienci abonamentowi mogą zapłacić za zakupy w internetowym sklepie App Store oraz  serwisach Apple Music &iTunes.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, klienci Play posiadający nowe lub obecne Apple muszą wybrać odpowiednią formę płatności (w tym wypadku "carrier billing") w swoich ustawieniach konta na App Store, Apple Music oraz iTunes.

Z kolei klienci Orange posiadający najnowsze iPhone'y mogą powoli przygotowywać się do korzystania z eSIM, aplikacji zastępującej fizyczną kartę SIM. Według serwisu GSMOnline, to Apple powiadomił o tym, że polski Orange wspiera usługę, ale wśród telefonów, w których można użyć eSIM-u wymienia także jeden z modeli koreańskiej firmy Samsung (iPhone XS, iPhone XS Max,  iPhone XR oraz Samsung Galaxy Watch 4G).

Przeczytaj więcej o:  apple , eSIM , Orange , play

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common