Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Xiaomi rozbudowuje sieć salonów w Polsce

Marta Rzeźnicka 06-12-2018, ostatnia aktualizacja 06-12-2018 15:35

W sobotę w Katowicach otwarty zostanie autoryzowany salon chińskiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego Xiaomi - Mi Store. Salon mieścić się będzie w Galerii Katowickiej i będzie już 5. sklepem producenta w Polsce.

Do tej pory Xiaomi otworzyło Mi Store'y w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Nowy obiekt w Katowicach liczyć będzie sobie 131 metrów kwadratowych. W dniu otwarcia na przybyłych czekać będę różne atrakcje i przecenione urządzenia - zapowiada firma.

Jak pisaliśmy, pierwszy sklep w Polsce 15 grudnia otworzy Huawei.

Największą siecią własnych sklepów dysponuje w Polsce Samsung, prowadzący tzw. Samsung Brand Store. Ma ich około 22.

Przeczytaj więcej o:  huawei , samsung , sklepy Xiaomi , Xiaomi

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common