Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 6 grudnia

06-12-2018, ostatnia aktualizacja 06-12-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Lekarze chcą więcej na informatyzację
Dodatkowe odliczenia podatkowe dla placówek medycznych, które zainwestują w sprzęt komputerowy i 50 mln zł dla podmiotów, które będą potrzebowały wsparcia w związku z informatyzacją - pod takimi warunkami opozycja poprze projekt ustawy  o zmianie innych ustaw w związku z e-skierowaniem oraz listami oczekujących na udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej.
S. B9

Gazeta Wyborcza

Komputer po leasingu. Hit, czy kit?
Coraz więcej osób zamiast kupować nowy komputer, czy laptop decyduje się na sprzęt poleasingowy. Komu opłaca się zakup używanego sprzętu? Część firmy co 2-3 lata wymienia część swoje komputery na nowsze modele. Sprzęt, który był przez nie używany jest skupowany, wymieniane są w nim dyski, sprawdzany jest stan techniczny i jako używany sprzedawany jest po niższych cenach niż sprzęt nowy. Kupującym są nie tylko klienci indywidualni, ale również inne małe firmy, których często nie stać na większy wydatek.
S. 22
http://wyborcza.biz/pieniadzeekstra/7,134263,24244969,kupujemy-komputer-po-leasingu-hit-czy-kit-komu-to-sie-oplaca.html (dostęp płatny)

Parkiet

Roszady w grupie Sygnity
Czy będzie kolejna emisja akcji? Lekki, niespełna 1-proc., spadek, do 2,89 zł, notowały w środę akcje Sygnity. Kilka dni temu spółka poinformowała o zawarciu z ośmioma akcjonariuszami umów objęcia łącznie 7,5 mln akcji serii AA po cenie 2,3 zł. Wynikało to z realizacji uchwały czerwcowego walnego zgromadzenia. 
http://archiwum.parkiet.com/artykul/805053_Roszady_w__grupie.html (dostęp płatny)

Puls Biznesu

Rynek pracownika dopada gry
Studiom coraz trudniej o nowych, dobrych specjalistów, prześcigają się więc w dogadzaniu. Oferują premie od zysków, fundusze szkoleniowe, a nawet… filtrowane powietrze. Przeczytaj artykuł i dowiedz się: jak z zatrudnieniem specjalistów radzą sobie duże i mniejsze firmy na rynku gier.  Co oferują i dlaczego znajdują specjalistów, którzy godzą się na niższe zarobki niż w korporacjach IT.
https://www.pb.pl/rynek-pracownika-dopada-gry-947521 (dostęp płatny)

Kostrzewa stawia miliard na Billon
Założyciel blockchainowego Billona kompletuje dream team. Nowy prezes wierzy, że spółka stanie się polskim jednorożcem.  
https://www.pb.pl/kostrzewa-na-czele-fintechu-947527 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common