Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Huawei otworzy własny sklep w Warszawie

Marta Rzeźnicka 03-12-2018, ostatnia aktualizacja 03-12-2018 18:43

Chiński koncern Huawei poinformował, że Warszawa będzie miastem, w którym otworzy swój pierwszy flagowy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej, a drugi w Europie (po Mediolanie).

Placówka o powierzchni 227 m kw.  oficjalnie ruszy 15 grudnia w Centrum Handlowym Arkadia. Dostawca smartfonów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych zapowiada, że towarzyszące temu atrakcje, w tym spotkania z Anną Lewandowską i Sarsą, potrwają dwa dni.

Huawei zapowiedział otwarcie sklepu podczas konferencji 3 grudnia z udziałem ambasadora marki - Roberta Lewandowskiego. Podczas niej, Yanmin Wang, prezes Huawei Consumer Business Group odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią i kraje nordyckie, ogłosił przedłużenie kontraktu z piłkarzem.

Jak zapowiada firma, klientów obsługiwać będzie 12 specjalistów od sprzedaży, a 6 dodatkowych osób będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów związane z serwisowaniem urządzeń.

Nie zabrakło symboliki. Mariaż kultury chińskiej z kulturą lokalną symbolizować ma ikona Syreny, w której kształt zaszyta została cyfra 8, uważana przez Chińczyków za cyfrę przynoszącą szczęście.

Aranżację sklepu przygotowała brytyjska firma TRO. Huawei chce wykorzystać technologie zastosowane w sklepie w kolejnych salonach Europy.

Huawei tym samym dołącza do grona producentów sprzętu, którzy mają w Polsce własne salony firmowe. Są wśród nich m.in. Samsung, czy Apple.

Przeczytaj więcej o:  huawei , Robert Lewandowski , sklep Huawei

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common