Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Oferta wideo na żądanie Play powiększa się o Netflix

Marta Rzeźnicka 29-11-2018, ostatnia aktualizacja 29-11-2018 14:29

P4, operator sieci Play (Grupa Play Communications) poinformował dziś, że od 30 listopada poszerza swoją ofertę wideo na żądanie wprowadzając do niej dostęp do biblioteki amerykańskiego serwisu Netflix.

Sprzedaż usługi zbiega się w czasie z premierą nowego serialu Netfliksa nakręconego w Polsce - "1983", któremu towarzyszy szeroka kampania marketingowa. Play wspierać będzie dodatkowo sprzedaż serwisu specjalną promocją dostępu do internetu Play Internet, w której przy zakupie pakietu transmisji danych nie trzeba płacić za Netflix przez 6 miesięcy.

Dla przypomnienia, pierwszy miesiąc korzystania z Netflixa zawsze jest darmowy. Dopiero po tym okresie, o ile abonent nie wyłączy usługi, amerykańska firma zaczyna naliczanie opłat.

W Play aktywacja Netfliksa następuje poprzez aplikację samoobsługową Play24. Wówczas opłata za dostęp do biblioteki naliczana jest przez operatora za pomocą oprogramowania direct billing i uiszczana wraz z rachunkiem za inne usługi.

Podobne rozwiązanie obowiązuje już w T-Mobile Polska. Dla konsumenta oznacza to, że nie musi posiadać karty kredytowej, aby korzystać z Netfliksa.

Jak podał Play, promocja będzie dostępna zarówno dla przenoszących się z innej sieci, ale także dla osób przedłużających umowę. Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych, których nie pomniejsza korzystanie z wideo na żądanie Netfliksa, HBO GO, Showmaksu i Redbull TV.

Jak zapowiedzieli przedstawiciele telekomu, lista serwisów z czasem może się powiększać.

Netflix to atrakcja, wspierająca sprzedaż świątecznej oferty Playa.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  1983 , netflix , play , VOD

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common