Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

T-Mobile dostarczy 244 tys. kart SIM Energa-Operatorowi

Marta Rzeźnicka 23-11-2018, ostatnia aktualizacja 23-11-2018 12:40

T‑Mobile Polska poinformował, że zwyciężył w przetargu na dostarczenie spółce Energa-Operator 244 tysięcy kart SIM, które zostaną wykorzystane w licznikach zużycia energii elektrycznej.

Jak podał telekom, przedmiot umowy obejmuje w szczególności aktywację i utrzymanie 244 tys. łączy 3GPP wraz z usługami dodatkowymi (SMS, CSD, łącza dzierżawione, APN, wsparcie).

15 listopada T-Mobile Polska i Energa-Operator podpisali umowę ramową regulującą współpracę przy realizacji zamówienia. Umowa ramowa została podpisana na 4 lata.

Telekom nie sprecyzował, jak szybko ma dostarczyć pierwsze karty SIM. Wiemy, że instalacja będzie przebiegać stopniowo.

Karty SIM w licznikach różnego typu kwalifikowane są zwykle przez operatorów jako karty M2M (machine to machine). T-Mobile Polska jako jedyny na polskim rynku operator infrastrukturalny zalicza M2M do segmentu pre-paid.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  energetyka , m2m , T-Mobile Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common