Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Zmiany w kadrze menedżerskiej UPC Polska

Marta Rzeźnicka 19-11-2018, ostatnia aktualizacja 19-11-2018 10:06

Telewizja kablowa UPC Polska ma nowego dyrektora ds. marketingu. Jak poinformowała dziś kablówka, został nim Bogdan Bucurei, menedżer związany z grupą Liberty Global od 8 lat, a ostatnio - podobnie jak obecny szef kablówki w Polsce - pracujący dla UPC w Rumunii.

Zanim Bucurei dołączył do zespołu UPC Polska, pełnił funkcję "Head of Customer Propositions and Content" w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2010 roku dołączył do zespołu UPC Rumunia i był odpowiedzialny za obszar zarządzania produktem, zaś w 2015 roku został członkiem zarządu, obejmując stanowisko dyrektora ds. marketingu.

Operator poinformował też o innej zmianie. Jerzy Gołębiowski, członek zarządu UPC Polska od 2007 r. odpowiedzialny za strategię firmy, w tym rozwój i przejęcia, objął funkcję dyrektora B2B, którą pełniła Agnieszka Zawistowska.

Według Telko.in, Zawistowska rozstaje się z UPC.

Obie zmiany weszły w życie od 15 listopada. Pociągnęły za sobą szereg innych. Za strategię odpowiada obecnie Paweł Nowacki, związany z UPC Polska od października 2016 roku, wcześniej pracownik firm konsultingowych: PwC, czy Roland Berger Strategy Consultants. W jego CV widnieje również słynna niegdyś firma Kolaja&Partners.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  Bucurei , Gołębiowski , nowacki , UPC Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common