Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Sferia przestaje świadczyć usługi z końcem roku

Marta Rzeźnicka 08-11-2018, ostatnia aktualizacja 08-11-2018 09:37

Sferia, operator telekomunikacyjny należący do grupy Cyfrowy Polsat najpierw przestała sprzedawać usługi nowym klientom, a teraz poinformowała, że od 31 grudnia tego roku przestaje świadczyć usługi klientom detalicznym.

"W związku z powyższym, do wszystkich klientów zostały wysłane wypowiedzenia łączących nas Umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Podstawą wypowiedzenia jest pkt. 28 Umowy. Tym samym zachowując obowiązujący nas 30-dniowy okres wypowiedzenia - ze skutkiem na koniec miesiąca – umowy zostaną rozwiązane z dniem 31 grudnia 2018 r." - czytamy.

Operator podał, że klienci nie będą mogli od stycznia korzystać z jego usług telekomunikacyjnych, a jeśli nie przeniosą numeru do innego operatora, stracą go.

"W celu kontynuowania usług z wykorzystaniem posiadanego numeru telefonicznego należy do dnia 31 grudnia 2018 r. złożyć wniosek o przeniesienie numeru do sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych" - informuje Sferia.

Dział obsługi klienta Sferii proponuje użytkownikom przejście do sieci Plus, który przygotował specjalną ofertę. Ma ona pozwolić abonentom na zachowanie dotychczasowego numeru oraz porównywalne, co do zakresu i jakości usługi telekomunikacyjne.

Cyfrowy Polsat nie ujawnia, ilu klientów ma Sferia, nie jest to jednak duży operator.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  Cyfrowy Polsat , sferia

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common