Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - poniedziałek 29 października

29-10-2018, ostatnia aktualizacja 29-10-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Tanie komórki znikają z aukcji
Sprzedawcy taniej elektroniki -nowej, choć oferowanej jak używana - wynoszą się z internetu. Pomogły działania Krajowej Administracji Skarbowej. Zjawisko potwierdzają najnowsze dane resortu finansów.
S. A1, B1

Cyfryzacja nada tempo gospodarce
Polski biznes - zarówno duży, jak i ten mniejszy - potrzebuje inwestycji oraz nowoczesnych technologii bez skutecznie konkurować. Nie tylko na rynku krajowym, ale też w relacjach z kontrahentami zagranicznymi - pisze Witold Drożdż, członek zarządu Orange Polska.
S. A13

Rozpędzone miliardy dolarów internetowych gigantów
Netflix wyprzedza Amazona na rynku streamingu wideo, jednak firma Jeffa Bezosa nadrabia z nawiązką z innych dziedzinach  działalności. Obie spółki wygenerowały w III kwartale spore zyski.
S. 16

 

Rzeczpospolita

 

Zespół wirtualny: ta nowość może być trudna
Najczęściej pojawiającym się problemem w tzw. zespołach rozproszonych jest brak dobrej komunikacji i poczucia wspólnoty. Ich członkowie od czasu do czasu powinni się spotkać osobiście. Coraz więcej pracowników, szczególnie międzynarodowych korporacji, pracuje w tzw. zespołach rozproszonych. Członkowie takiej grupy pracują w różnych miejscach, a dzieląca ich odległość to czasami kilka ulic (np. między biurem a domem), czasami zaś setki tysięcy kilometrów (między oddziałami firmy na różnych kontynentach).
http://archiwum.rp.pl/artykul/1389144-Zespol-wirtualny:-ta-nowosc-moze-byc-trudna.html (dostęp płatny)

Biblioteki starają się sprostać wymogom ery cyfrowej
Długie jesienne i zimowe wieczory zachęcają, by wypożyczyć dobrą książkę, audiobooka, film. Samorządowe placówki nie przypominają tych sprzed lat. Przykładem Opole, Gliwice, Szczecin, Rzeszów. 
http://archiwum.rp.pl/artykul/1389052-Biblioteki-staraja-sie-sprostac-wymogom-ery-cyfrowej.html (dostęp płatny)

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common