Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 26 października

26-10-2018, ostatnia aktualizacja 26-10-2018 07:30

 

Gazeta Wyborcza

 

Buty z drukarki, prasowanie z szafy

Większość tradycyjnych sklepów stoi przed wyzwaniem. Koszulkę oglądamy ze smartfonem w dłoni, a potem zamawiamy w sieci. Czy następnym krokiem będą buty z drukarek 3D?
Tuż przed ubiegłorocznymi świętami firma technologiczna Proxi.cloud zbadała zachowania ponad 100 tys. osób chodzących po 260 centrach handlowych. Ponad połowa badanych (58 proc.) odwiedziła w okresie 1-10 grudnia centrum handlowe tylko raz, choć sklepy mamiły świątecznymi zniżkami. Analitycy przyjrzeli się osobom w wieku 18-33 lat. To zabiegani konsumenci, którzy zakupy robią głównie przez internet, bo łatwiej im zamówić 10 rzeczy, przymierzyć je w domu, a zbędne odesłać. W jaki sposób branża odzieżowa radzi sobie z tym zjawiskiem?
http://wyborcza.pl/7,156282,24091038,buty-z-drukarki-prasowanie-z-szafy.html (dostęp płatny)

„Ludzie w przyszłości będą żyć po 200 lat, z wielką wiedzą i w zdrowiu” Utopia?
Przed wywiadem na Skupie prosi o włączenie na chwilę kamery. – Chcą panią zobaczyć. To wciąż najlepszy dowód, że mamy do czynienia z człowiekiem – mówi Natasha Vita-MNore znana z zaprojektowania sztucznego ciała „Primo Posthuman”. http://wyborcza.pl/Jutronauci/7,165057,24079571,ludzie-w-przyszlosci-beda-zyc-po-200-lat-w-zdrowiu-z-wielka.html (dostęp płatny)

 

Parkiet

 

Nowa bankowość w Orange wystartuje za dwa–trzy lata
Choć od 2019 r. Orange Polska nie będzie oferować usług bankowości, a regulator wydał niekorzystne dla firmy decyzje, zarząd twierdzi, że przychody grupy przestaną spadać.
https://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/310269986-Nowa-bankowosc-w-Orange-wystartuje-za-dwatrzy-lata.html&template=restricted (dostęp płatny)

Wyniki Netii w III kwartale 2018 roku: pęcznieją zyski
Stacjonarny telekom kontrolowany przez Cyfrowy Polsat w III kwartale br. wyhamował tempo rezygnacji klientów. Z szybkiego internetu Netii korzysta już 235 tys. abonentów.
https://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/310269979-Wyniki-Netii-w-III-kwartale-2018-roku-pecznieja-zyski.html (dostęp płatny)

Asseco SEE: Dwucyfrowy wzrost portfela zamówień
Notowania Asseco South Eastern Europe w czwartek oscylowały wokół poziomów ze środowego zamknięcia sesji, ale spółka matka – Asseco Poland – taniała o 2 proc. Tymczasem Asseco SEE pochwaliło się dobrymi wynikami za III kwartał i zasygnalizowało, że końcówka roku też powinna być udana.
https://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/310269977-Asseco-SEE-Dwucyfrowy-wzrost-portfela-zamowien.html&template=restricted (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common