Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 25 października

25-10-2018, ostatnia aktualizacja 25-10-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Akcja cyfryzacja
Innowacje, cyfrowa gospodarka – te pojęcia kojarzą nam się raczej z branżą informatyczną, spółkami technologicznymi. Na tym tle energetyka jawi się jako branża bardzo konserwatywna. Niesłusznie. Koncerny energetyczne muszą się zmieniać wraz ze zmianą nawyków klientów. I robią to w całkiem satysfakcjonującym tempie. 
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1318283,akcja-cyfryzacja.html (dostęp płatny)

Spóźnialscy nie uciekną od elektronizacji. Bo nie doczytali
Zamawiający, którzy na ostatnią chwilę wszczynali papierowe przetargi, muszą teraz szybko zmieniać specyfikacje. Oferty składane przez firmy na piśmie będą nieważne.
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1318166,elektronizacja-przetargow-co-maja-zrobic-zamawiajacy-ktorzy-przeslali-ogloszenia-16-pazdziernika.html (dostęp płatny)

DasCoina prześwietlają najlepsi funkcjonariusze
Bodaj największa działająca w Polsce piramida finansowa w kłopotach. Toczące się do niedawna ślamazarnie śledztwo prokuratorskie nabiera rozpędu, zaś prowadzenie sprawy powierzono Centralnemu Biuru Śledczemu Policji. Są tego efekty.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/1318171,sledztwo-ws-piramidy-finansowej-dascoin.html (dostęp płatny)

Ważą się losy prywatności w internecie
Fundacja Panoptykon apeluje do rządu, by stanął w obronie prywatności internautów. W najnowszej wersji projektu unijnego rozporządzenia ePrivacy Rada Unii Europejskiej proponuje bowiem rezygnację z konieczności uzyskiwania zgody na niektóre cookies śledzące użytkowników. Przypomnijmy – rozporządzenie ePrivacy ma być uzupełnieniem RODO i regulować zasady poszanowania prywatności w komunikacji elektronicznej. To ono zadecyduje, co będą wiedzieć o użytkownikach administratorzy stron internetowych i aplikacji mobilnych, jakie dane będą gromadzić, na co będą musieli żądać zgody. 
https://edgp.gazetaprawna.pl/e-wydanie/55661,25-pazdziernika-2018/65569,Gazeta-Prawna/674149,Waza-sie-losy-prywatnosci-w-internecie.html (dostęp płatny)

Jak walczyć z piractwem? Sternowski: Strategia "Follow the Money" przynosi efekty

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common