Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Witold Drożdż i Piotr Jaworski w zarządzie Orange Polska

Urszula Zielińska 18-10-2018, ostatnia aktualizacja 18-10-2018 16:09

Rada nadzorcza Orange Polska powołała w czwartek do zarządu telekomu dwóch menedżerów pracujących dla firmy od lat.  Do zarządu awansowali Witold Drożdż, dotychczas dyrektor wykonawczy ds. korporacyjnych (powierzono mu strategię i sprawy korporacyjne) oraz Piotr Jaworski, który teraz z pozycji zarządu będzie odpowiadał za swój dotychczasowy obszar sieci i technologii. Obaj menedżerowie obejmą nowe funkcje od 1 listopada br..

Witold Drożdż (ur. 1974) to były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji (2007-2010) odpowiedzialny za rozwój społeczeństwa informacyjnego i rejestru publiczne.

W latach 2010-2012 był wiceprezesem, a potem prezesem zarządu PGE Energia Jądrowa. Jest absolwentem wydziału prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr Jaworski (rocznik '61), pracuje dla grupy od 1991 roku. Stopniowo awansował zajmując różne stanowiska. Od września 2016 roku jest dyrektorem wykonawczym ds. sieci w telekomie. Przewodniczy radzie nadzorczej spółki budowlano-serwisowej Orange - TP Teltech.

Ukończył Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.

Przeczytaj więcej o:  Orange Polska , Piotr Jaworski , Witold Drożdż

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common