Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Stępińska-Ustasiak doradzi dyrektorowi ITU

Marta Rzeźnicka 18-10-2018, ostatnia aktualizacja 18-10-2018 12:00

Z początkiem 2019 roku dr Lidia Stępińska-Ustasiak, radca prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, jako członkini Group on Capacity Building Initiatives (GCBI), będzie doradzać Dyrektorowi Biura Rozwoju Telekomunikacji ITU - poinformował UKE.

Grupa jest ciałem doradczym. W jej skład wchodzą eksperci ds. budowania kompetencji cyfrowych (po dwóch z sześciu regionów ITU). Doradzają oni m.in. w kwestii działalności tzw. ITU Academy, czyli szkoleń z zakresu telekomunikacji/ICT prowadzonych przez autoryzowane przez ITU podmioty na całym świecie.

Stępińska-Ustasiak powołana została do Grupy z rekomendacji regionu europejskiego.

Z wykształcenia jest doktorem socjologii (ukończyła Uniwersytet Warszawski).W sektorze telekomunikacyjnym pracuje od lat. 4 lata związana była zawodowo z PTK Centertelem, operatorem sieci Idea (potem Orange), a 5 z UPC Polska, gdzie wchodziła w skład biura prasowego.

W UKE kieruje pracami Wydziału Polityki Społecznej i Korporacyjnej. W ramach zadań odpowiada za rozwój relacji Urzędu z organizacjami branżowymi, startupami i środowiskiem akademickim, politykę dotyczącą osób o szczególnych potrzebach oraz za działania informacyjne dotyczące kampanii UKE wspierających rozwój kompetencji cyfrowych.

Przeczytaj więcej o:  itu , Lidia Stępińska-Ustasiak , UKE

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common