Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Toya poszerza współpracę z firmą Stingray

Marta Rzeźnicka 17-10-2018, ostatnia aktualizacja 17-10-2018 11:47

Łódzka telewizja kablowa Toya poinformowała dziś o uruchomieniu nowego serwisu streamingowego. W jej ofercie pojawił się serwis Koncerty Stingray Quello, pozwalający na dostęp do do kilkudziesięciu koncertów, głównie  rockowych.

Pierwszego dnia na liście wydarzeń znalazło się 45 pozycji, ale Toya zapowiada poszerzanie oferty o 4-5 nowe koncerty co miesiąc.

Toya już wcześniej współpracowała ze Stingray. Amerykańska firma dostarczała kablówce linearne kanały muzyczne, które składały się na jeden z pakietów - Koneser. Chodzi o kanały Brava, Classica, Djazz, a od 15 października także iConcerts, C Music TV, Loud i Juicebox.

Nowy SVOD kosztuje 19,90 zł miesięcznie, a przy zamówieniu na 180 dni - 14,90 zł za miesiąc.

Przeczytaj więcej o:  internet , muzyka , Stingray , SVoD , toya

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common