Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Polkomtel dołączył do partnerów KDR: przegląd ofert dla rodzin wielodzietnych

ziu 05-10-2018, ostatnia aktualizacja 05-10-2018 14:54

Od września wszyscy czterej najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w kraju mają ofertę dla gospodarstw domowych z Kartą Dużej Rodziny. W drugiej połowie ubiegłego miesiąca do grona tego dołączył Polkomtel, operator sieci Plus.

KDR została wprowadzona specjalną ustawą z 2014 roku i jest systemem zniżek dla rodzin wielodzietnych (mających więcej niż dwoje dzieci). Uprawnia do korzystania z preferencyjnych stawek oferowanych zarówno przez instytucje i firmy państwowe, ale mogą do niego dołączać także podmioty prywatne.

Jako pierwszy spośród operatorów partnerem KDR został P4, operator sieci Play. Specjalne oferty dla członków dużych rodzin legitymujących się specjalnym dokumentem wprowadziły z czasem także Orange i T-Mobile.

Co proponują dziś dziś rodzinom wielodzietnym. Jak się okazuje oferta dla posiadaczy KDR nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś. Minimalna opłata jaką musi wnieść rodzina wielodzietna (minimum troje dzieci), czyli rodzina z 5 numerami telefonicznymi to 80 zł miesięcznie (niegdyś w Play 65 zł).

KDR pozwala przy tym na skorzystanie z jednej, konkretnej propozycji u operatora komórkowego. Wyjątkiem jest T-Mobile. Dwa telekomy z czterech „promują" przy tym rodziny za posiadanie potomstwa już korzystającego z urządzeń mobilnych.

Play w ofercie Play Pokolenia, proponuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny abonament z kilkoma kartami SIM, z czego karta numer 5 (ale kolejne już nie) opatrzona jest 100-procentowym rabatem i nie kosztuje nic. Wybierać można z trzech abonamentów: 20 (rozmiar S), 30 (M) i 35 zł (L). W najtańszym jest 5 gigabajtów Internetu, nielimitowane rozmowy w kraju i w UE, ale za wiadomość (SMS lub MMS) zapłacimy 0,19 zł za sztukę. W abonamencie M wszystkie podstawowe usługi są nielimitowane, przy czym internet z pełną prędkością będzie działać do wykorzystania 30 gigabajtów.

Oprócz tych usług mamy w tym abonamencie także podstawowy pakiet kanałów telewizyjnych oraz trzy usługi dodatkowe, które są bezpłatne przez pewien czas (potem nie chcąc płacić trzeba je dezaktywować): dostęp do serwisu muzycznego Tidal, filmy i seriale HBO i HBO Go oraz filmowy kanał Showmax. Ostatni, najdroższy abonament jest dodatkowo wyposażony w większy zestaw programów telewizyjnych, a serwisy na żądanie dostępne są za darmo dwa razy dłużej.

W ostatecznym rozrachunku 5-osobowa rodzina z KDR zapłaci w Play za abonament minimum 80 zł miesięcznie.

W Plusie, oferta posiadaczy Karty Dużej Rodziny jest dostępna od 17 września i umożliwia zakup maksymalnie trzech aktywacji z 50-procentowym rabatem w stosunku do cen oferty standardowej: piątej, szóstej i siódmej karty głosowej. Mówiąc inaczej, podobnie jak w Play, aby skorzystać z oferty trzeba być posiadaczom minimum czterech aktywacji głosowych.

...
Poprzednia
1 2

Przeczytaj więcej o:  Karta Dużej Rodziny , Orange , play , Plus , Polkomtel , T-Mobile

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common