Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Serwis Paramount Play najpierw w sieciach Play i Toya

Urszula Zielińska 09-10-2018, ostatnia aktualizacja 09-10-2018 16:25

Viacom International Media Networks poinformował dziś, że w drugiej połowie października uruchomi w Polsce serwis Paramount Play, płatny serwis z treściami wideo.

Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie po Skandynawii, na którym pojawi się ta usługa - podała producencka grupa.

Na początek korzystać będą mogli z niej klienci abonentowi sieci komórkowej Play oraz telewizji kablowej Toya.

Paramount Play zawiera filmy studia Paramount Pictures, programy MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr. Polkojęzyczna wersja obejmie także lokalne produkcje MTV i Comedy Central, w tym odcinki premierowe.

Do Paramount Pictures należą takie produkcje jak „American Beauty", „Szeregowiec Ryan", „Forrest Gump", „Ojciec chrzestny", „Wyspa tajemnic", „Piękny umysł", „Terminal" oraz cykli „Transformers" czy „Mission Impossible".

W ofercie serwisu pojawią się również polskie i zagraniczne programy rozrywkowe, takie jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy", „Ex na plaży Polska", „Niemożliwe PL", „Teen Mom Polska", a także „Ekipa z Newcastle", „Dziara za dziarę", „Miasteczko South Park", „Comedy Club", „Inside Amy Schumer" i „Takeshi's Castle: Take wariaty".

Przeczytaj więcej o:  netflix , Paramount Play , play , Shomax , VOD

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common