Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Zmiany we władzach Grupy 3S: ustępują założyciele

Marta Rzeźnicka 27-09-2018, ostatnia aktualizacja 27-09-2018 12:32

Od 1 października w zarządach spółek kontrolowanej przez fundusz Enterprise Investors Grupy 3S nastąpią zmiany - poinformowały służby PR teleinformatycznej firmy.

W 3S  ze stanowiska prezesa ustępuje Jacek Groyecki, współwłaściciel i współzałożyciel firmy. Jego miejsce zajmie Piotr Pawłowski, pełniący do tej pory funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży.

Z kolei w spółce 3S Data Center prezesem będzie kobieta - Monika Roś-Gruszczyk, dotąd członek zarządu spółki zastąpi Zbigniewa Szkaradnika, także współtwórcę i akcjonariusza Grupy 3S.

Obaj ustępujący założyciele 3S zapewniają, że przekazują stery spółek w dobre ręce doświadczonych menedżerów, którzy współpracują z nimi od lat. Podają też, że zmiana była planowana od dłuższego czasu. Mają pozostać doradcami firm.

- Jako Grupa stopniowo odchodzimy od sprzedaży prostych usług telekomunikacyjnych i będziemy rozwijać się w stronę bardziej zaawansowanych rozwiązań, wspierających realizację wizji biznesowych naszych Klientów – mówi cytowany w komunikacie Piotr Pawłowski.

- Widzimy bardzo dobre perspektywy dla rozwoju usług centrów danych, w szczególności kompleksowych rozwiązań łączących infrastrukturę i usługi IT – dodaje Monika Roś-Gruszczyk.

W skład Grupy 3S wchodzą: 3S i jej spółki zależne: 3S Data Center, 3S Fibertech. Należąca do grupy firma  SGT w lipcu br. została sprzedana Vectrze.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  3s , centra danych , Enteprise Investors , vectra

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common