Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Exatel ma nową radę nadzorczą

Urszula Zielińska 21-09-2018, ostatnia aktualizacja 21-09-2018 18:17

Exatel, podlegający Ministerstwu Obrony Narodowej (MON) państwowy operator telekomunikacyjny działający w segmencie B2B ma nową radę nadzorczą. Z poprzedniego składu - wymienionego miesiąc temu - pozostał w niej Tomasz Snażyk.

Radzie przewodniczy obecnie prawnik Arkadiusz Koper. W skład rady wchodzą ponadto dyrektor departamentu nauki i szkolnictwa wojskowego w MON Karolina Grenda (jest zastępcą przewodniczącego), Agnieszka Bolesta (m.in. b. dyrektor Centrum Personalizacji Danych przy resorcie spraw wewnętrznych), Andrzej Jarema (dyrektor generalny MON) oraz Wojciech Stępień (dyrektor biura ministra obrony narodowej).

 

 

 

Przeczytaj więcej o:  Andrzej Jarema , exatel , mon

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common