Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nowy członek zarządu ds. finansowych w T-Systems Polska

Marta Rzeźnicka 21-09-2018, ostatnia aktualizacja 21-09-2018 13:48

Od 1 października członkiem zarządu ds. finansowych w T-Systems Polska będzie Daniel Walczuk, obecnie dyrektor ds. kontrolingu w T‑Mobile Polska - podał operator.

Walczuk zasiada również w zarządzie GTS Polska oraz jest członkiem rady nadzorczej NetWorkS!. Zastąpi na stanowisku Alexandra Bartza, b. dyrektora zarządzającego T-Systems Polska, który - jak podano - "postanowił realizować kolejne wyzwania zawodowe poza strukturami T-Systems".

T-Mobile Polska przejął udziały w T-Systems Polska w ubiegłym roku.

W 2016 r. T-Systems Polska wypracował około 207 mln zł przychody i 2,7 mln zł zysku netto. W 2017 r. - wynika ze sprawozdania tej spółki - już tylko 72,3 mln zł przychodu i 1,49 mln zł zysku netto. O około 100 mln zł spadły przepływy z innymi firmami z grupy Deutsche Telekom, w tym z T-Mobile Polska.

Informatyczna firma likwidowała wtedy dział ICSS zajmujący się "sprzedażą hurtowo-infrastrukturalną". Jak czytamy w raporcie, wpływy tego działu spadły w ub.r. prawie do zera.

W raporcie można znaleźć także informację o sporze ze spółką KER, która od 2012 r. domaga się przed sądem ponad 47 mln zł tytułem niewłaściwego wykonania usług. Sąd pierwszej instancji oddalił pozew, ale KER wygrała postępowanie odwoławcze. Po stronie T-Systems występuje ubezpieczyciel - Axa.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  Daniel Walczuk , NetWorks! , sieci mobilne , T-Mobile , T-systems

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common