Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 21 września

21-09-2018, ostatnia aktualizacja 21-09-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Dodatek Warsaw Press  -  Cyfrowa Rewolucja

Industry 4.0 a rola państwa
Szaleńcze tempo zmian niesionych przez czwartą rewolucję przemysłową może spowodować, że wielu może za nią nie nadążyć.
S. 2

Potęga sieci globalnej
W dzisiejszym świecie między firmą a klientem występuje niewidoczny, często mocno niedoceniony pośrednik. Wybiera on najoptymalniejsze rozwiązania dla nabywców i poszukuje tylko sprawdzonych podmiotów. Jest nim Internet.
S. 3

Jak uzyskać pełną dojrzałość cyfrową
Nie ma wątpliwości, że każda firma musi zmierzyć się z wyzwaniami jakie stawia przed nimi transformacja cyfrowa - opinia Katarzyny Nosalskiej, ekspert w Projekcie Platforma przemysłu Przyszłości.
S. 4

Cyfrowa Przewaga
Transformacja cyfrowa wszystkich branż nie jest tylko chwilową modą, ale dominującym trendem, wręcz koniecznością - pisze dr Aleksandra Musiałek, ekspert Konfederacji Lewiatan ds. rynku telekomunikacyjnego i cyfrowego.
S. 4

Nowe oblicze cyfryzacji - Chief Digital Officer
Rozwój technologiczny na każdym kroku domaga się przekształceń w przedsiębiorstwach oraz wszelkich organizacjach. Na jego wołanie odpowiedziano powołaniem do życia nowego stanowiska - chief digital officera - mówi Alan Iwanowski-Pineiro, Digital Channel Lead z WWF Polska.
S. 5

O fundamentach cyfrowego rozwoju
Pojęcie "cyfrowa transformacja" zagościło na dobre w słowniku Bardzo Ważnych Zagadnień Biznesowych - pisze Borys Stokalski, prezes PIIT.
S. 7

Cloud computing dziś i jutro
Wyniki badań pokazują, iż w sposób stabilny wzrost popularności chmury - wraz ze spadkiem ceny zdalnych usług informatycznych - jest widoczny w małych firmach i w nowo powstających dużych korporacjach.
S. 8

Czas na internet of things
Ewolucja oparta o technologię to taki autonomiczny pędzący pociąg poduszkowy, dowiedz się jak możesz do niego wsiąść - opinia Piotra Kozłowskiego, niezależnego eksperta.  S. 8

Gazeta Wyborcza


Będą zmiany w serwisie AirBnB po interwencji KE
AirBnB, jedna z największych platform oferująca rezerwację noclegów przez internet zadeklarowała, że będzie uczciwiej traktować klientów. Komisja Europejska wytknęła jej m.in. wyświetlanie niekompletnych cen.
S. 12

Parkiet

Technologiczne spółki na zakręcie
Polskie firmy toczą ostrą walkę z globalnymi gigantami. Wyjdą z niej zwycięsko? Notowania Medicalgorithmics, LiveChatu czy Brastera po początkowej mocnej fali wzrostowej już od dłuższego czasu są pod presją. Inwestorzy zastanawiają się, jak ryzykowne są innowacyjne biznesy. – Polskie firmy działające w sektorze nowych technologii mają spory potencjał na etapie tworzenia interesujących produktów i usług, radząc sobie nieźle nawet bez znaczącego wsparcia finansowego – mówi Roman Przasnyski, analityk Gerda Broker. Dodaje, że kłopoty zaczynają się w fazie zwiększania skali działalności, gdy potrzebny jest już większy kapitał, a także kompetencje pozwalające wychodzić umiejętnie na rynki zagraniczne.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802941_Technologiczne_spolki_na_zakrecie.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common