Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 31 sierpnia

31-08-2018, ostatnia aktualizacja 31-08-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Kapitał ufa dziwakom
Narwani, płaczliwi, w depresji i obcesowi. Śnieżnobiałe uśmiechy bohaterów gospodarki XXI wieku skrywają ich trudne osobowości. A jednak to ich rynek wycenia najwyżej.
S. A20-21

Samotni w świecie permanentnej komunikacji
Głębokie obezwładniające poczucie osamotnienia i i beznadziei towarzyszy im na każdym kroku. Porzucone przez dorosłych, zepchnięte w odmęty internetu, nie mają z kim porozmawiać o świecie, który je otacza. Nie mają przyjaciół, bo w sieci nie ma przyjaźni, tylko hejt i lans.
S. A23-A24

 

Gazeta Wyborcza


Drogie wi-fi w Pendolino
Obecny zarząd PKP zawarł kontrakt trzy razy droższy niż ekipa "bankomatów" odrzuciła. Cena - 31,7 mln zł - nie obejmuje wzmacniaczy sygnału.
S. 13

 

 

Parkiet

 

Creepy Jar: Popremierowa huśtawka notowań
Po mocnych środowych zwyżkach w czwartek po południu akcje Creepy Jar taniały o ponad 12 proc., do 86 zł. Ta huśtawka notowań ma zapewne związek z premierą gry „Green Hell", która trafiła na rynek 29 sierpnia. Zbiera dobre recenzje – na Steamie 86 proc. ze 170 ocen jest pozytywnych.Początkowo nowy tytuł szybko wspinał się na wysokie miejsca na liście globalnych bestsellerów, ale potem zaczął spadać. Spółka podkreśla, że gra jest w fazie tzw. wczesnego dostępu. Oznacza to, że będzie mocno aktualizowana. Finalna wersja ma trafić do graczy w tym roku.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802336_Creepy_Jar:_Popremierowa_hustawka_notowan.html (dostęp płatny)

Internetowe kantory trafią pod nadzór
Kantory internetowe działające w Polsce będą regulowane. W Ministerstwie Finansów prowadzone są zaawansowane prace nad projektem zmian prawa dewizowego i niektórych innych ustaw, w ramach których ma nastąpić uregulowanie działalności tych instytucji finansowych, a także określenie środków prawnych chroniących interesy ich klientów –informuje resort. 
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802340_Internetowe_kantory_trafia_pod_nadzor.html (dostęp płatny)

 

Puls Biznesu

 

Największy w kraju panel dotyczący sztucznej inteligencji

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018, (18- 20 października 2018 r. w Uniejowie) to trzecia edycja największego wydarzenia gospodarczego w Polsce poświęconego w tak dużym stopniu wynalazkom oraz krajowym i regionalnym inteligentnym specjalizacjom. Pierwszego dnia odbędzie się konferencja Sztuczna inteligencja — Przemysł 4.0 i Społeczeństwo 4.0. Organizowana wspólnie przez Gminę Moszczenica i Politechnikę Częstochowską konferencja to jedna z największych w kraju debat o sztucznej inteligencji. Swoje prelekcje wygłoszą autorytetyw tej dziedzinie, m.in. przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego czy Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Częstochowskiej. 
https://www.pb.pl/najwiekszy-w-kraju-panel-dotyczacy-sztucznej-inteligencji-938645 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common