Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Motorola rozbuduje system TETRA dla polskiej armii

Marta Rzeźnicka 28-08-2018, ostatnia aktualizacja 28-08-2018 19:54

Centrum Zasobów Informatycznych Sił Zbrojnych RP w trybie otwartego postępowania o zamówienie publiczne podpisało z Motorola Solutions Polska nową umowę na rozbudowę, rekonfigurację i integrację szyfrowanego, cyfrowego systemu łączności radiowej polskiej armii.

Przeprojektowany system TETRA (Terrestrial Trunked Radio) zapewnić ma krytyczną komunikację w rejonach ośrodków szkolenia poligonowego, w jednostkach wojskowych Marynarki Wojennej, bazach lotniczych Sił Powietrznych oraz w Wojskach Lądowych w całej Polsce.

Według komunikatu Motoroli, dostawa i wdrożenie systemu obejmuje m.in. stacje bazowe podłączone do georedundantnej centrali, radiotelefony cyfrowe (stacjonarne, samochodowe i przenośne), stanowiska dyspozytorskie, szkolenie i pięcioletnią gwarancję.

Zamówienie zostało przydzielone w lipcu br. Jego wartość to 32,2 mln zł (plus VAT).

Przeczytaj więcej o:  motorola solutions , tetra

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common