Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - środa 22 sierpnia

22-08-2018, ostatnia aktualizacja 22-08-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Facebook stawia na sport
W piątek w serwisie będzie można obejrzeć transmisję ze spotkania FC Bayern Monachium i TSG 1899 Hoffenheim. Mecz Bundesligi pokaże na swoim profilu Eleven Sports – nadawca mający prawa do tych rozgrywek w Polsce (dzieli je z NC+). Współpraca Facebooka z Eleven Sports w dziedzinie piłki nożnej nie ogranicza się do okazjonalnych transmisji spotkań w niemieckiej lidze (poprzednią, pierwszą w historii, oglądaliśmy w styczniu). Na początku sierpnia obie firmy porozumiały się także w sprawie pokazywania części spotkań hiszpańskiej La Ligi i włoskiej Seria A w Wielkiej Brytanii i Irlandii, do których prawa w tych krajach zdobył Eleven Sports.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/1226309,mecze-pilki-noznej-na-facebooku.html (dostęp płatny)

Hosting danych może podrożeć

Przechowujący pliki na zagranicznym serwerze powinien w Polsce potrącić podatek od wypłacanego wynagrodzenia – uważa fiskus. Może to oznaczać kłopoty dla wielu przedsiębiorców.
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1226140,przechowujacy-pliki-na-zagranicznym-serwerze-powinien-potracic-podatek.html (dostęp płatny)

Jednorożce w Polsce będą zagrożonym gatunkiem
Jeśli interpretacja unijnego rozporządzenia przez polskich urzędników się nie zmieni, polska branża start-upowa podupadnie najbardziej w historii. Zamiast spodziewanych „jednorożców” dofinansowania z renomowanego programu dotacyjnego BRIdge Alfa otrzymywać będą podmioty o marnej proweniencji, którym nie udało się pozyskać kapitału w żaden inny sposób. Taki scenariusz kreśli Krajowa Izba Gospodarcza w nawiązaniu do zmian zapowiedzianych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1226162,zmiany-w-dofinansowaniu-start-upow.html (dostęp płatny)

 

Parkiet

 

CI Games pracuje nie tylko nad czwartą częścią „Snipera”
Sytuacja finansowa grupy jest dobra, dodatkowe dokapitalizowanie nie jest nam potrzebne – deklaruje zarząd. Co jest priorytetem na najbliższe miesiące?
Od początku sierpnia kapitalizacja CI Games wzrosła o niemal 60 proc. Inwestorów uskrzydliła zapowiedź produkcji czwartej edycji „Snipera". Czy będzie pozbawiona błędów, które pojawiły się w trzeciej części? Zarząd deklaruje, że tak.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802064_CI_Games_pracuje_nie_tylko__nad_czwarta_czescia.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common