Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Orange wygrał kontrakt od ZUS

Marta Rzeźnicka 20-08-2018, ostatnia aktualizacja 20-08-2018 15:21

Orange Polska złożył najlepszą (najtańszą) ofertę w przetargu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na zestawienie i utrzymanie łączy WAN MPLS w ramach projektu "zakup usługi operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS". Telekom zaproponował 12,44 mln zł brutto - informuje "Puls Biznesu". Umowa na usługę rozpisana jest na 4 lata.

Tym samym wygrał o włos z Netią, która zaproponowała 12,73 mln zł brutto. Budżet zamówienia był określony na 36,9 mln zł brutto.

W przetargu najważniejsza była cena. 25-proc. wagę miała przepustowość łączy, oraz czas wdrożeniowo-techniczny (15 proc.).

Przeczytaj więcej o:  NETIA , Orange , zus

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common