Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - poniedziałek 20 sierpnia

20-08-2018, ostatnia aktualizacja 20-08-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Z e-skierowaniem tylko na jedną listę oczekujących
Pacjent posługujący się elektronicznym zleceniem nie będzie mógł zapisać się do kilku lekarzy tej samej specjalności – nawet gdy otrzyma więcej niż jedno skierowanie. Dzięki temu skrócić się mają kolejki.
https://edgp.gazetaprawna.pl/e-wydanie/55606,20-sierpnia-2018/65342,Gazeta-Prawna/670611,Z-e-skierowaniem-tylko-na-jedna-liste-oczekujacych.html (dostęp płatny)

 

Parkiet

 

Idea jednej sieci 5G już dzieli branżę 
Rząd analizuje warianty budowy sieci komórkowej nowej generacji. Jednym z nich jest znana sprzed 5 lat koncepcja wspólnej infrastruktury. Jej wdrożenie byłoby przełomem. To jednak tylko utopia. 
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802012_Idea_jednej_sieci_5G_juz_dzieli_branze.html (dostęp płatny)

Spółki powinny korzystać z dobrodziejstw technologii 
Drobni akcjonariusze często traktowani są tylko jako dawcy kapitału. Sytuację poprawiłyby zmiany w relacjach inwestorskich. Z pomocą firmom przychodzą nowe technologie.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/802011_Spolki_powinny_korzystac__z_dobrodziejstw_technologii.html (dostęp płatny)

 

Puls Biznesu

 

Tinder trafia do serca i portfela
Młodzi ludzie chętniej płacą za randki online — donosi serwis technologiczny Recode.net. Dowodem są prognozy przychodów jednej z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Tinder wygeneruje w tym roku ponad 800 mln dol. przychodów, dwa razy więcej niż przed rokiem – wynika z prognoz Gary’ego Swidlera, dyrektora finansowego Match Group.
https://www.pb.pl/tinder-trafia-do-serca-i-portfela-937601 (dostęp płatny)

Młody Australijczyk buszował w Apple’u
Koncern powiadomił o atakach FBI i niedługo po tym młodociany haker został zatrzymany. Okazało się jednak, że nie pierwszy raz zaatakował komputery firmy z jabłkiem w logo. Śledztwo wykazało, że nastolatek z Melbourne wielokrotnie włamywał się do wewnętrznej infrastruktury Apple’a, korzystając z opracowanego przez siebie mechanizmu służącego do ukrywania aktywności w sieci koncernu – informuje australijski portal The Edge.
https://www.pb.pl/mlody-australijczyk-buszowal-w-apple-u-937600 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common