Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Andrzej Abramczuk będzie prezesem Netii

Urszula Zielińska 10-08-2018, ostatnia aktualizacja 10-08-2018 07:30

Od 18 sierpnia funkcję prezesa Netii, stacjonarnego operatora telekomunikacyjnego, który w 66 proc. należy obecnie do grupy Cyfrowy Polsat i Zygmunta Solorza, obejmie Andrzej Abramczuk - zdecydowała rada nadzorcza Netii.

Obecnie, po rezygnacji Katarzyny Iwuć, funkcję tę pełni Wojciech Pytel, oddelegowany z rady nadzorczej na trzy miesiące.

Abramczuk to prawnik, partner w kancelarii Chajec Don-Siemion Żyto, od siedmiu lat pracujący dla spółek założyciela Polsatu. Wcześniej (2001–2006) był dyrektorem departamentu prawnego w GTS Poland i Cel Polska, a następnie trzy lata pracował dla P4 (sieć Play). Do zarządu Netii wszedł w grudniu 2017 r.

Przeczytaj więcej o:  andrzej abramczuk , Cyfrowy Polsat , NETIA

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common