Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 10 sierpnia

10-08-2018, ostatnia aktualizacja 10-08-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

A Ty? Masz już swojego drona?
Szybsze niż służby specjalne i bardziej wszędobylskie niż papparazzi.

S. A1, A6

 

Parkiet

Telekomunikacja: T-Mobile i Alior renegocjowały umowę
Ogłaszając wyniki półrocza, francuska grupa Orange zawiadomiła, że drugim rynkiem, na którym zacznie działać jej Orange Bank, będzie od 2019 r. Hiszpania. Natomiast o planach uruchomienia analogicznego projektu na polskim rynku wieści zabrakło. Czy to oznacza, że notowany na GPW telekom nie wróci szybko do tematu, kiedy zakończy współpracę z mBankiem? Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, podtrzymuje, że giełdowy telekom chce wykorzystać na tym polu know-how grupy. O terminach rozmawiać jednak nie chce.(..) Także drugi projekt bankowy z udziałem operatora telekomunikacyjnego T-Mobile Usługi Bankowe (TUB) przechodzi zmianę. – Renegocjowaliśmy warunki umowy z Aliorem – powiedział w czwartek dziennikarzom Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska, omawiając wyniki II kwartału br.

http://archiwum.parkiet.com/artykul/801805_Telekomunikacja:_T-Mobile_i_Alior_renegocjowaly_umowe.html (dostęp płatny)

 

Puls Biznesu

IBM mówi, że kryzys minął i że płaci podatki
Jarosław Szymczuk, szef polskiej spółki giganta IT twierdzi, że bankowe i publiczne inwestycje w informatykę, które odbiły się po dwóch chudych latach, poprawią wyniki firmy. Zapewnia również, że wewnętrzne transakcje grupy IBM nie służą optymalizacji podatkowej.
https://www.pb.pl/ibm-mowi-ze-kryzys-minal-i-ze-placi-podatki-937027 (dostęp płatny)

Indeks oddzieli blockchain od plew
Spółki żerujące bez skrupułów na modnej technologii moga zniechęcić inwestorów - nie tylko do siebie. Krypo Jam chce przesiać giełdowych blockchainowców, choć niełatwo o dobre sito.
https://www.pb.pl/kryptospolki-z-gieldy-trafily-pod-rentgen-937024 (dostęp płatny)

Bałkańskie Asseco rusza na łowy
Asseco South Eastern Europe analizuje dużą liczbę potencjalnych akwizycji a wśród nich hiszpańskiego Necomplusa z grupy Asseco Western Europe.
https://www.pb.pl/balkanskie-asseco-rusza-na-lowy-937032 (dostęp płatny)

T-Mobile liczy na poprawę wyników
T-Mobile pochwalił się, że w ciągu roku pozyskał 358 tys. klientów, z czego 100 tys. w samym drugim kwartale 2018 r.
https://www.pb.pl/t-mobile-liczy-na-poprawe-wynikow-937023 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common