Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Więcej czasu na konsultacje ws. pasma 5G

Marta Rzeźnicka 08-08-2018, ostatnia aktualizacja 08-08-2018 12:36

Urząd Komunikacji Elektronicznej przedłużył o prawie dwa tygodnie - do 20 sierpnia - czas na składanie stanowisk w konsultacjach planu wobec częstotliwości dla sieci 5G.

Pierwotnie UKE czekał na stanowiska branży od 5 lipca br. do dziś.

Na razie nie wiemy, dlaczego urząd zdecydował się wydłużyć termin.

Prezentację streszczającą plan UKE wobec zasobów częstotliwościowych z zakresu 700 MHz, 3,5 GHz, 3,7 GHz i 26 GHz można znaleźć tutaj.

[aktualizacja]

Departament komunikacji UKE poinformował w odpowiedzi na nasze pytanie, że termin konsultacji został wydłużony na wniosek jednej z izb.

- ziu

Przeczytaj więcej o:  5G , częstotliwości , UKE

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common