Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Wiktor Sęga nie jest już dyrektorem departamentu częstotliwości UKE

Urszula Zielińska 06-08-2018, ostatnia aktualizacja 06-08-2018 13:17

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje sprzed kilku miesięcy. Wiktor Sęga, wieloletni dyrektor departamentu Urzędu Komunikacji Elektronicznej zajmującego się częstotliwościami radiowymi przestał pełnić tę funkcję - dowiaduje się rpkom.pl.

Wiktor Sęga, dotychczasowy dyrektor departamentu częstotliwości zakończył pracę w UKE 27 lipca br. - poinformowało w odpowiedzi na nasze pytanie o moment, w którym nastąpiła zmiana kiedy biuro prasowego Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Według biura prasowego, aktualnie pracę departamentu koordynuje Paweł Krzymiński, jeden z jego wicedyrektorów. Drugim wicedyrektorem jest Wioletta Pilipiec.

Według naszych nieoficjalnych informacji Wiktor Sęga rozstaje się z centralą z przyczyn osobistych (rodzinnych) i najprawdopodobniej będzie współpracować z delegaturą UKE we Wrocławiu.

Jak na razie nie ogłoszono naboru na stanowisko dyrektora departamentu.

Przeczytaj więcej o:  częstotliwości , sieci mobilne , UKE , Wiktor Sęga

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common