Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 3 sierpnia

03-08-2018, ostatnia aktualizacja 03-08-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna


Brakuje nam czempionów technologicznych
Gdy spotykam się z przedsiębiorcami publicznie ogłaszają, że nie chcą pomocy, lecz w kuluarach stwierdzają, że gdyby państwo zrobiłoby dla nich "to", czy "tamto" nie powiedzieliby "nie" - rozmowa z Janem Filipem Staniłką, dyrektorem departamentu innowacji w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.
S. A8-A9

Wydawcy mierzą się z prawem do zapomnienia. Internauci zaczynają z niego korzystać
Prawo do zapomnienia. To hasło robi ostatnio prawdziwą karierę! Wydawcy prowadzący portale informacyjne, a na nawet blogerzy skarżą się, że po wejściu w życie RODO dostają coraz więcej wniosków o usunięcie danych osobowych właśnie z powołaniem się na to głośno reklamowane uprawnienie zawarte w art. 17 rozporządzenia.
S. C6-C10

Gazeta Wyborcza

Polskie #wakacje na Instagramie
Najczęściej chwalimy się wakacyjnymi zdjęciami znad morza i z gór. Ale rośnie liczba miejsc, gdzie do niedawna turyści byli rzadkością. Urlopujący się Polacy fotografują się np. w Uniejowie, Zatorze, czy Świebodzinie.
S. 8

Youtuberzy walczą o reklamy
Blok reklamowy w telewizji - sięgamy po pilota. Na YouTubie - mimo reklam - liczniki odtworzeń youtuberów rosną. Jak im się udała ta sztuczka?
http://wyborcza.pl/7,156282,23743988,jak-jutuberzy-siegaja-po-reklamy-z-telewizji-maja-wiecej-niz.html (dostęp płatny)

Parkiet

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common