Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 2 sierpnia

02-08-2018, ostatnia aktualizacja 02-08-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Facebook i Netflix wpadły w dołek
Najważniejsze amerykańskie spółki technologiczne zarabiają, ale część firm rosła zbyt wolno by zadowolić rynek.
S. A8

Nierówna walka z fake newsami
Komisja Europejska kończy prace nad kodeksem postępowania, który pomoże firmom technologicznym w walce z kłamstwem w sieci. Poszczególne kraje nie czekają jednak na wskazówki Brukseli i podejmują działania na własną rękę. Najdalej idące rozwiązania zaproponowali kilka dni temu Brytyjczycy.
S. A8

Młodsi widzowie przestają oglądać starsze seriale
TVP i stacje komercyjne szykują na jesień nowe filmy, by przyciągnąć widzów, którzy odeszli sprzed ekranów w wakacje. Telewizje stawiają na nowości, bo siła przyciągania starszych seriali jest coraz mniejsza. Z przygotowanego dla DGP raportu domu mediowego MullenLowe MediaHub wynika, że od 2015 r. ich oglądalność spadła - zależnie od tytułu - o od kilku do kilkunastu procent.
S. A8

Oświadczenie składane chętniej drogą elektroniczną
W pierwszym półroczu 2018 r. pracodawcy złożyli do powiatowych urzędów pracy ponad 820 tys. oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy obcokrajowcom. (...) Co ważne, coraz więcej pracodawców korzysta z możliwości elektronicznego składania oświadczeń i wniosków.
S. B11

Gazeta Wyborcza

...i zapisuję ci mojego Facebooka
Babcia przed śmiercią rozszalała się w internecie. Zgromadziła kolekcję unikalnych zdjęć. Kto ma teraz prawo do tych fotografii? Jak je odzyskać?
S. 1, 9

Od Amigi do kosmicznych wyzwań
- Żyjemy w czasach, w których technologia w coraz większy sposób wpływ na rzeczywistość - mówi Jarosław Czaja, prezes firmy Future Processing.
S. 14


Parkiet

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common